מחיר טון ברזל למחזור

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

073-3753285

תוכן עניינים

 

מחיר טון ברזל למחזורלמחזור יש חשיבות רבה על ההשפעה שיש לו על הסביבה כאשר בראש ובראשונה הוא התפתחותה של תרבות הצריכה בת קיימא, במסגרתה אנו ממצים עד תום את המשאבים העומדים לרשותנו לפני שאנו צורכים משאבים חדשים. העובדה שאנו ממצים את המשאבים הקיימים עד תום אומרת שעלינו להשתמש בהם שוב לאחר שאנו מסיימים להשתמש בדבר מסויים וזה נכון כמעט לכל חומר על פני כדור הארץ, החל מנייר, דף פלסטיק ועד מתכות כמו אלומיניום, ברזל ועוד. כאשר אנו משליכים חומר מסויים למחזור עלינו לדאוג לתהליך מחזור יעיל שאותו יעבור החומר כדי שיחזור אלינו לשימוש חוזר בתור חומר גלם איכותי ויעיל. אז מהו התהליך אותו החומר במסגרת הליך המחזור, מהו מחיר טון ברזל למחזור ומה היתרונות של הליך מחזור – על כך נסביר לכם במאמר הבא.

 

מה התהליך אותו עובר החומר במסגרת המחזור?

אז כפי שציינו קודם לכן, עלינו לוודא כי החומר אותו אנו ממחזרים עובר תהליך איכותי ויעיל כדי שנוכל להשתמש בו שוב. למשל, אם חומר יעבור תהליך במסגרתו הוא מעורבב עם חומרים אחרים, כמו למשל אלומיניום שמותך ביחד עם זכוכית הרי שזהו הליך מחזור לא טוב כי בסופו של דבר חומר הגלם אינו אלומיניום נקי.

 

לכן, ישנן חברות מיוחדות ותאגידי מחזור שאחראים על תקינותו של התהליך. על חברת המחזור לבצע איסוף של כל החומר אותו היא אספה לנקודה מיוחדת בה מתבצע מיון של החומרים כאשר אם מדובר בפסולת ברזל בניין למשל במסגרתה אנו רוצים למחזר אלומניום יש להפריד את פרופילי האלומיניום מכל מיני חלקים אחרים שיכולים להיות בחלון כמו זכוכית או פלסטיק ועוד ורק לאחר מכן לשלוח את האלומיניום לתהליך המחזור. במסגרת תהליך מחזור של מתכת מסוג אלומיניום היא תותך בעזרת חימום לטמפרטורה גבוהה מאוד ולאחר מכן ניצוק אותה לתבנית ושם נדאג לקרר אותה. לאחר מכן מוציאים את האלומיניום מן התבנית והתוצר של התהליך הזה ישמש אותנו בתור חומר גלם האלומיניום שנותר במסגרת תהליך המחזור לשימוש חוזר בתעשייה.

 

 

מחיר טון ברזל למחזור – מה היתרונות של תהליך המחזור

להליך המחזור יש יתרונות רבים ומגוונים כאשר בראש ובראשונה יש לציין את העובדה שהמחזור עוזר רבות לאיכות הסביבה. קודם כל המחזור של הברזל ושאר המתכות מונע את הזיהום בגין ייצור של אלומיניום מחומרי הגלם השונים במפעלים לייצור האלומיניום. עוד בהיבט של איכות הסביבה אנו מוכרחים לציין את היתרון של תרבות הצריכה בת קיימא אותה הזכרנו קודם לכן, במסגרתה אנו ממצים את המשאבים של כדור הארץ לפני שאנו מייצרים חדשים וגורמים לזיהום גדול יותר בכדור הארץ. מעבר לפאן של שמירה כל איכות הסביבה ועל כדור הארץ יש גם יתרונות כלכליים כאשר הבולט ביניהם הוא הורדת מחירי התשומות שכן השימוש החוזר במתכת כלשהי מוריד את מחירי שאר המתכות.

 

מחירי המחזור ברזל

יש לציין בהיבט של המחירים כי מחיר טון ברזל למחזור מושפע כמובן מכוחות השוק של היצע וביקוש כמו כל חומר או תשומות אחרות. בנוסף ייתכן כי כאשר חברה למחזור תרכוש מכם את המתכות שיש לכם להציע המחיר ברזל למחזור יהיה נמוך ממחיר השוק כי אותן חברות ירצו להרוויח מעט כסף מאיסוף החומרים למחזור. מעבר לכך גם סוג המתכת אותה נרצה למכור תשפיע על המחיר שלה שכן מחיר נחושת אינו שווה למחיר אלומיניום ועוד. ככלל מחיר אלומיניום ינוע בין 2-6 ש״ח לק״ג בעוד שמחיר עופרת ינוע בין 3-5 ש״ח לק״ג ומחיר כסף ינוע בין 800-1200 ש״ח לק״ג.

בלוג

קניית לייקים לסרטונים 

אם יש לכם מותג שאתם רוצים לקדם או שאולי המותג הוא אתם, אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת בעידן של היום היא באמצעות סרטונים ברשת.

בלוג

בניית קישורים לקידום מהיר

גם היום, שנת 2021, אחרי תקופה יחסית ארוכה שבה תחום ה- SEO פעיל ועובר כל מיני שינויים, עדין  בניית קישורים לקידום מהיר מהווה חלק חשוב

בלוג

קישורים לקידום אתר בגוגל

קישורים הם אחד מהקריטריונים הכי חשובים בתהליך של קידום אתר בגוגל. קישורים הם חלק ממנגנון שבעזרתם מנוע החיפוש גוגל מקדם את האתרים שקיימים ברשת האינטרנט.

יש לכם פסולת ברזל ואתם לא יודעם איך להיפטר ממנה? בשביל זה אנחנו כאן! 

קישורים לקידום אתר בגוגל

קישורים הם אחד מהקריטריונים הכי חשובים בתהליך של קידום אתר בגוגל. קישורים הם חלק ממנגנון שבעזרתם מנוע החיפוש גוגל מקדם את האתרים שקיימים ברשת האינטרנט.

קרא עוד »
התקשרו עכשיו