מכירת ברזל מחיר

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

073-3753285

תוכן עניינים

האם אי פעם עברתם ליד פסולת ברזל ברחוב וחשבתם "או, אפשר לעשות מזה כסף!", סביר להניח שזו לא המחשבה הראשונה שעלתה לכם בראש, סביר להניח שלא שמתם לב בכלל לפסולת הזאת. מכירת ברזל הפכה לטרנד בקרב סוחרים רבים, אנשים פרטיים וחברות ענק. למעשה, מדובר בענף העומד בפני עצמו, ישנן אפילו בורסות אשר סוחרות בענייני הברזל והמתכות. איך זה עובד בישראל? פשוט מאוד, יש לכם ברזל? הברזל הזה שווה כסף, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לקבל את הצעת המחיר המתאימה לכם.

מכירת ברזל מחיר – על פי מה נקבע המחיר?

כל חברה מציעה את הפרמטרים שלה, זה אומר שהמחיר נקבע ברוב המקרים על פי סוג הברזל והאיכות שלו. יש סוגי ברזל רבים ולכן המחירים לא יהיו אחידים, ישנם את הסוגים היוקרתיים אשר יקבלו מחיר שונה בהתאם לסוג, וישנם את סוגי הברזל הפשוטים יותר אשר המחיר שלהם בדרך כלל יהיה אחיד.

לאחר שסוג הברזל נבדק וכמו כן טיב האיכות שלו והאם הוא יעיל למיחזור, תקבלו הצעת מחיר לפי משקל. את כלל הברזל תמדדו במקום החברה ולאחר מכן תקבלו הצעת מחיר במקום, את הכסף מקבלים במזומן. לעיתים לא נדרש לבצע שקילה שכן יש דגמים מסוימים של מקררים או מוצרים אחרים המכילים ברזל אשר תמחורם ידוע מראש.

מכירת ברזל מחיר – מי קונה ברזל?

האופציות שיש מולכם הן או למכור את הברזל שלכם לחברה המתמחה במיחזור או למתווך. השוני ביניהם מובן לכם לפי אופי העסקה, אך בסופו של דבר הברזל שלכם יגיע לאותו מקום – מיחזור. היום יש הרבה אנשים וחברות אשר בוחרות לעסוק בתחום הזה, אפשר גם להזכיר שלא מעט ארגוני פשע תופסים נפח בתחום הזה, בעיקר בחו"ל. ההבדל בין מכירת ברזל לחברה ובין מכירת ברזל למתווך בדרך כלל תבוא לידי ביטוי במחיר גבוה יותר מצד המתווך.

עם זאת, עליכם לבחון לא רק את מחיר המכירה אלא את כלל השירותים אותו גורם מציע לכם. לדוגמא, אם יש לכם מספר רב של פריטים בבית אשר הם מיועדים למכירה לברזל אתם לא רוצים להוציא כסף מהכיס על הובלה. ישנן חברות ומתווכים אשר יציעו לקנות ממכם את הברזל כולל הובלה על חשבונם (בסופו של דבר ההובלה מתבטאת בדרך זו או אחרת במחיר). מלבד לכך, אתם רוצים בן אדם מולכם אשר יציע זמינות, אחריות ואמינות.

מכירת ברזל מחיר – איך אוכל לסמוך על הצעת המחיר?

אין דרך בה נוכל להרגיע אתכם ולהצהיר שהמחיר אותו קיבלתם הוא מחיר הוגן. מה שאנו יכולים לעשות הוא להמליץ לכם תמיד לבחורמוכרים ברזל באיזה מחיר? בקפידה את החברה ממנה אתם מקבלים שירות, זהו הסוד לכל עסקה מוצלחת. מלבד לכך, תוכלו לקבל מספר רב של הצעות מחיר ולבחון את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. אנו מציעים לכל לקוח לבצע סקר שוק ולמצוא את החברה איתה הוא רוצה לעבוד באופן רציף. נדגיש כי ברגע שיש לכם חברה אמינה אין צורך בכל פעם לעשות סקר מחירים עבור המוצרים שלכם, ייתכן ויופיעו הצעות זולות יותר אך יש לבחון את כלל השירות בנוסף למחיר.

מכירת ברזל מחיר – סוחר פרטי או חברה?

הבחירה בין חברה מוכרת ובין סוחר פרטי היא תהייה שחוזרת על עצמה בקרב רב של מוכרי ברזל. מצד אחד ייתכן והסוחר הפרטי יציע לכם מחירים אטרקטיביים או זמינות גדולה ואפילו יחס בין אישי. הבעיה נוצרת כאשר אנו מגלים את הפריצות שיש בתחום השוק הפרטי של מכירת ברזל. בסופו של דבר, קונה ברזל אשר מציע לכם עסקה משתלמת יותר מאשר חברת מיחזור אמור להדליק אצלכם נורות, הרי אותו קונה ברזל בסופו של דבר אמור למכור את הברזל שלכם לחברת מיחזור שכן הוא רק מתווך. במקרים כאלה יש לוודא האם הקונה באמת מתכוון למכור את הברזל או במקרה שמדובר על רכב הוא רוצה לתקן אותו ולמכור אותו תקין. גם במקרים כאלה יש לוודא שאותו סוחר הוא בעל תעודות ואישורים מצד הממשלה. קרו מקרים בהם סוחרים רבים תקנו רכבים של לקוחות ללא אישורים ואסמכתאות, הרכב עדיין רשום על שם הלקוח וכל עבירה שנעשתה בסיוע הרכב גרמה לבעיות מצד הלקוח.

הפתרון שבדרך כלל יציע לכם את המחיר המשתלם ביותר ואת השירות המקצועי ביותר הוא חברת מיחזור אשר מוכרת וקונה ברזל וסוגים אחרים של מתכות. יש היצע רחב של חברות מיחזור אשר אופי השירותים שלהם הוא מה שיגרום לכם לבחור את הבחירה הנכונה בסוף, השירותים שלהם וכמובן אידיאולוגיה.

מכירת ברזל מחיר – לא רק כסף

עד עכשיו דיברנו ובוודאי רק עניין אתכם נושא הכסף, מה אתם מרוויחים מכל העניין. לגיטימי לחשוב על זה, אך כאשר מדובר על מכירת ברזל ישנו ערך מוסף – שמירה על איכות הסביבה. הברזל הוא משאב טבע מוגבל, זה אומר שאם לא נמשיך למחזר בעוד מספר שנים לא נוכל לייצר עוד ברזל חדש. כמעט כל פחית שאתם רואים היום, או ברזל שיש לכם בבית עבר מחזור, בדרך זו אנו פחות עובדים עם מכונות מזהות, וכך תורמים לאיכות הסביבה. ייתכן וזה נשמע מינורי, אבל חשבו על זה בקנה מידה עולמי. כיום כל ברזל אותו אתם לוקחים למחזור 99.9% ממנו יהיה שימושי לייצור של פריט אחר. עדיף למכור את הברזל מאשר לזרוק אותו לפח והוא פשוט עומד בחירייה ללא שום תועלת.

שמירה על איכות הסביבה עם מכירת ברזל

מכירת ברזל מחיר – אופן התשלום

אם אתם מדמיינים חוזים עפים באוויר, אישורים ותעודות אתם לא בכיוון. לאחר שהצגתם את הסחורה שלכם וקיבלתם הצעת מחיר אתם רשאים לבחור האם לקבל את ההצעה או לחפש הצעה במקום אחר. במקרה בו אתם שלמים עם ההחלטה שלכם תקבלו באותו רגע את הסכום המבוקש במזומן. חשוב לציין, כאשר מדובר על סכומים גבוהים ייתכן ואופן התשלום יתבצע באופן שונה. לכן, אנו ממליצים לברר עם כל חברה איך היא מבצעת את התשלום, האם הוא מידי, וכמובן איך הם מתמחרים הצעת תשלום.

מכירת ברזל מחיר – כל התהליך מא' עד ת'

ניגע בשלוש נקודות אשר יעזרו לכם להבין את תהליך מכירת הברזל באופן הפשוט ביותר:

מכירת ברזל מחיר – שלב ראשון

השלב הראשונה הוא השלב של זיהוי הסחורה אותה אתם רוצים להמיר בכסף. ברגע בו יש לכם פסולת אותה אתם מעוניינים לזרוק כל מה שעליכם לעשות הוא לבצע סקר עבור כל חברות המיחזור שעובדות באזור שלכם, לקבל הצעת מחיר ולבחון האם מוצע גם שירות פינוי.

מכירת ברזל מחיר – שלב שני

ברגע בו מצאתם את החברה מולה אתם רוצים לעבוד, אם היא מעניקה שירותי פינוי תוכלו לקבוע מועד שנוח לשני הצדדים, אם לא עליכם לדאוג בעצמכם להובלה. בדרך כלל כאשר יש הובלה הצעת המחיר מושפעת מכך. ברגע שאתם נמצאים בחברת המיחזור יפנו אליכם אנשי המקצוע אשר יבחנו את הפסולת שלכם, יפרקו אותה לפי גורמים וסוגי מתכות שונים, ישקלו ויציעו לכם הצעת מחיר.

מכירת ברזל מחיר – שלב שלישי

השלב האחרון הוא השלב שלכם, עליכם להחליט אם לקבל את הצעת המחיר או אם כדאי לכם לפנות למקום אחר. כאשר אתם מאשרים את הצעת המחיר באותו רגע תקבלו את התשלום ישר לכיס.

בלוג

מה זה פינוי אגרנות כפייתית?

כאשר אנחנו מדברים על פינוי אגרנות כפייתית אנחנו למעשה מדברים על פינוי בתים או דירות של אגרנים כפייתיים. אגרנות כפייתית היא מצב בו אדם אוסף

יש לכם פסולת ברזל ואתם לא יודעם איך להיפטר ממנה? בשביל זה אנחנו כאן! 

מחירי מתכות

  עולם המיחזור שינה את פניו בשנים האחרונות כאשר הכל נעשה בקרב תודעתי גדול מאוד. כולנו זוכרים את תחילת הופעתו של הנייר הממוחזר לאחר קרב

קרא עוד »
היחידה למחזור ברזל קונים ברזל
ברזל למכירה

התבוננו מסביב, כמה מוצרים יש לכם בבית המכילים ברזל או מתכת? כמה מהם לא שמישים כבר שנים? אותם מוצרים שתופסים לכם מקום בבית יכולים לתפוס

קרא עוד »
קונים נחושת איך ואיפה
פינוי ברזל

פסולת היא לא מילה גסה, אפשר אפילו להגיד שהיא מילה רווחית. יש לכם מקרר שהתקלקל? רוצים להחליף את התנור שלכם? אל תזרקו את המוצר היישן

קרא עוד »
התקשרו עכשיו