היחידה למיחזור

יש לכם פסולת ששווה כסף ואתם רוצים למצוא מרכז מקצועי למיחזור, איתו תוכלו לעבוד על בסיס מזדמן או קבוע? יצאנו ובדקנו עבורכם את שוק המיחזור בישראל והנה אנחנו חוזרים אליכם עם המלצה נוספת על הטובים ביותר והפעם, היחידה למיחזור.

היחידה למיחזור היא חברה ותיקה ומקצועית, מחלוצות ענף המיחזור בישראל, מתמחה במיחזור של מגוון חומרי גלם לרבות פלסטיק, אלומיניום, טקסטיל, זכוכית ועוד. החברה עובדת עם שורה ארוכה של מפעלים, בתי עסק, סדנאות ובתי מלאכה וכן פותחת את שעריה עבור לקוחות פרטיים מחד וארגונים ציבוריים בתחום המיחזור מאידך.

בין השירותים שתוכלו לקבל מהיחידה למיחזור תוכלו למצוא מיחזור של פסולת אלומיניום, מתכת ופלסטיק, מיחזור של פסולת זכוכית ותוצרי זכוכית למיניהם, מיחזור טקסטיל בכל פורמט ובכל תצורה ועוד. החברה מנהלת הסכמי שירות ארוכי טווח עם גורמים מסחריים רבים, אך משרתת גם לקוחות מזדמנים בכמויות קטנות ונקודתיות.

מדוע אתם רוצים לעבוד עם היחידה למיחזור? ובכן, קודם כל מכיוון שהפסולת שאתם מייצרים בבית המלאכה, בסדנא או במפעל שלכם, היא פסולת ששווה כסף. להשליך את הפסולת הזאת לפח האשפה השכונתי זה גם לא מוסרי ובטח ובטח שלא כלכלי. הפסולת שלכם שווה הרבה כסף והיחידה למיחזור הוא האמצעי שעומד לרשותכם כדי למימוש הרווחים. שנית, אתם בהחלט רוצים לעבוד דווקא עם היחידה למיחזור ואת זה אנחנו אומרים לכם על סמך כל הבדיקות המעמיקות שביצענו בשוק המיחזור הישראלי.

היחידה למיחזור מספקת לכם שירות יוצא דופן, שכולל גם איסוף של פסולת למיחזור, תשלום מסודר עבור כל חומר גלם המגיע למיחזור על פי תעריפים דינמיים שנקבעים על פי מחירים עדכניים וכמובן מתן מענה מקיף וכולל לכל צרכי המיחזור שלכם. גם אם אתם לקוחות פרטיים וצברתם למשל כמות גדולה של פסולת בגינה או בחצר וכעת אתם רוצים להעביר את הכל למיחזור, היחידה למיחזור היא הכתובת שלכם. תוכלו ליצור קשר עם היחידה ואל ביתכם יגיע כלי רכב לאיסוף כל הפסולת למיחזור ובתנאי שכמות הפסולת היא כזאת שמצדיקה את העלויות הכרוכות בכך. בכל מקרה, אם יש הצדקה כזאת, היחידה למיחזור היא שתסכים לבצע את האיסוף וזוהי בדיוק אחת הסיבות שבגינן אנחנו נותנים לכם את ההמלצה הברורה והחד משמעית שלנו על היחידה.

בשורה התחתונה, אם יש לכם פסולת למיחזור ואתם רוצים לממש אותה לכדי כסף בעל ערך ובאותה הזדמנות גם לתרום להגנת הסביבה, ההמלצה שלנו, ואנחנו נותנים אותה בלב שלם ובפה מלא, היא היחידה למיחזור. מומלץ ליצור קשר עם היחידה לפני שמגיעים עם פסולת לחצר מרכז המיחזור, לברר את כל הפרטים הנדרשים, את מידת ההתאמה של הפסולת למיחזור ודבר אחד בטוח – ביחידה למיחזור יענו לכם במהירות ויעניקו לכם את כל המידע הדרוש לכם בצורה הכי אדיבה שאפשר לדמיין.