פינוי ברזל

פסולת היא לא מילה גסה, אפשר אפילו להגיד שהיא מילה רווחית. יש לכם מקרר שהתקלקל? רוצים להחליף את התנור שלכם? אל תזרקו את המוצר היישן משתי סיבות, הסיבה הראשונה היא שהמוצר הזה עדיין שווה כסף, אמנם לא את שווי הערך שלו אבל בהחלט חלק מכובד. הסיבה השנייה היא שאתם מזהמים את הסביבה כאשר אתם זורקים פסולת המיוצרת מברזל, נחושת ומתכות שונות, אמנם בצורה עקיפה אך עדיין מזהמת. אז מה עושים? פונים אל חברת מיחזור ומבקשים הצעת מחיר.

פינוי ברזל – חברה מוסמכת

תראו, יש בשוק מספר הצעות של קוני ברזל כאלה ואחרים, חלקם עובדים עם אישורים וחלקם ללא אישורים. אם לומר את האמת, גם אלו שאין להם אישורים יכולים להציע לכם שירות אדיב, מקצועי ומשתלם. הבעיה היא הפיקוח שנוצר על המכירה, במיוחד כאשר מדובר על גרוטאות רכב. בכדי למנוע תקלות עתידיות, אנו ממליצים לכם תמיד לפנות לחברה מוכרת ומוסמכת, חברה בעלת תעודות ואישור עבודה תקין. בדרך זו, אם יצוצו תקלות תמיד יהיה לכם למי לפנות, כאשר אין אישורים קל מאוד לרוכש לברוח.

פינוי ברזל – כמה אני מרוויח מזה?

המחיר נקבע על פי 3 גורמים שונים, כמובן שכל גורם יכול להיות בעל שווי אחת מבחינת החברה, ולכן יש לוודא באופן אינדיבידואלי עם העסק או הסוחר הפרטי.

  1. סוג הברזל – בטח מובן לכם שאין חברה אשר תהיה מוכנה לעבוד רק עם מיחזור של סוג ברזל אחד, כמו כן לגבי הסוחרים הפרטיים. מלבד לכך, יש סוגים שונים של ברזל אשר הערך שלהם משתנה, חלקם יוקרתיים יותר וחלקם יוקרתיים. לדוגמא, מתכות מסוג מוליבדן, ניקל, טנטלום הינם בעלי ערך גבוה יותר ולכן המחיר אותו תקבלו עבור מכירה כזו יהיה משתלם יותר. לרוב, הסוגים הפחות יקרים של ברזל יהיו בעלי מחיר אחיד.
  2. פינוי ברזל – המחיר הסופי נקבע גם על פי השירות אותו קיבלתם מהחברה. אין מצב בו תקבלו מחיר זהה עבור מכירה אשר נעשה בליווי פינוי (הובלה), ומכירה שנעשתה ללא הובלה מצד החברה. כמובן שהמחיר עדיין משתלם וזול יותר מאשר לדרוש שירותי הובלה פרטיים. שימו לב, כאשר אתם בוחרים חברה מסוימת יש לוודא אם היא מבצעת שירות פינוי ברזל או שאתם צריכים לדאוג לזה לבד.
  3. מיהו הרוכש – עוד פרמטר שייקח נפח בהצעת המחיר הוא הקונה עצמו. הקונים העיקריים של ברזל מתחלקים לשלושה: חברות מיחזור, מתווכים (סוחרים פרטיים), אנשים פרטיים. כאשר מדובר על חברה גדולה סביר להניח ששם תקבלו את השירות האדיב ביותר תוך הצעות מחיר אדיבות. הסיבה לכך היא שחברות גדולות יכולות להציע מחיר יותר אטרקטיבי לצרכן בשל המחזור שלהן, ושיעור גודל העבודה.

הבא בתור הוא המתווך, הסוחר הפרטי. לרוב הסוחר יציע לנו מחיר גובה מאשר חברת מיחזור שכן הוא פשוט חלק אשר מתווסף לפאזל.היחידה למחזור ברזל קונים ברזל אפשר לבצע את העסקה ללא דמי תיווך, בדיוק כמו שאנו קונים דירה. תפקידו של המתווך הוא לדאוג לנו להצעת מחיר משתלמת ללא כאב ראש, אפשר לעשות את זה גם לבד. מלבד לתיווך, יש סוחרים אשר יקנו את הסחורה שלכם ויציעו אותה לחברת מיחזור בעצמם, או יתקנו את המוצר וימכרו אותו כאשר הוא תקין. הבעיה בענף זה הוא הפריצות שיש בתחום, הונאות ונוכלויות שלא ניתן לשים עליהם את האצבע.

הגורם השלישי הוא האדם הפרטי. אפשר למצוא קוני ברזל אשר סך הכל רוצים לקנות את הברזל בשביל לעשות בו שימוש פרטי, לבנות משהו בבית. בדרך כלל יגיעו האנשים הפרטיים לחברת מיחזור אשר מציעה גם שירותי מכירה וגם שירותי קנייה, שם יקבלו את ההיצע הרחב ביותר.

פינוי ברזל – עזרה אקולוגית

היתרון המרכזי של פינוי ברזל ומיחזורו הוא עזרה אקולוגית. אם ניקח לדוגמא גרוטאות למכירה, אותם כלים עדיין יכולים למעשה לעלות לכביש, אך דרגת הזיהום שלהם גבוהה בשל הבלאי שלהם. לכן מציעות חברות המיחזור לרכוש את הרכב במחיר הגון ולשלוח אותו למיחזור. כאשר מדובר על תאונת טוטאלוס אשר נותרו ברכב חלקים תקינים, אותם חליקים נרכשים בנפרד ואילו יתר הרכב הולך למיחזור. אותו דבר לגבי כל פריט אשר אתם מציעים למכור, כל פריט בו יש נחושת, ברזל או מתכות מסוג כזה או אחר. המטרה בסופו של דבר היא למחזר את המוצרים ואת הברזל להציע לייצוא רכיבים חדשים.

 

בדרך זו אנו תורמים באופן ניכר לאיכות הסביבה. כאשר אנחנו זורקים פסולת מהבית אנו לא חושבים פעמיים האם הפסולת הזאת מזהמת, ברוב המקרים היא בהחלט מזהמת. לכן, אנו מציעים לכם שירותי פינוי, שירות בו אנו נגיע לקחת את הפסולת שלכם ובנוסף נשלם לכם עליה!

פינוי ברזל – מה לגבי יתר המתכות?

לכל סוג מתכת יש את התמחור שלה, כמעט כל המתכות עוברות מחזור, כמו כן נחושת וברזל. כאשר אתם מבצעים את העסקה יגיעו מומחים אשר תפקידם לבחון את סוגי הברזל שיש בפסולת, לעיתים מדובר על יותר מסוג אחר, את השווי ולאחר מכן יוצע המחיר.

פינוי ברזל – מה קורה כאשר יש לי מספר רב של פריטים?

רבים חושבים שזה לא באמת משתלם למכור פריט בודד לחברת מיחזור ולכן הם אוגרים. כאשר בסופו של דבר הם מגיעים להחלטהמחזור גרוטאות ברזל לאחר פינוי למכור את כל הפסולת שהצטברה הם רואים שמחיר הובלה הוא לא ריאלי, הם כמעט ולא מרוויחים מכל העסקה. לכן, חברות המיחזור מציעות לכם שירות פינוי ברזל במחיר הגון אשר נכנס כחלק מכלל העסקה של מכירת הברזל שלכם. יש לקבוע מועד מסודר עם חברת המיחזור, ייתכן והחברה תרצה לראות צילומים של הפסולת בכדי להבין את טיב העסקה ומול מה ההובלה עומדת.

פינוי ברזל – החלטה קריטית

תכלס, נשמע די פשוט למכור ברזל, והתהליך הוא באמת לא כל כך מסורבל אם עושים כאשר עושים את השלב הראשון באופן מוקפד – בוחרים נכון. לבחירת החברה דרכה תמחזרו את הפסולת שלכם יש השפעה קריטית על כל התהליך, כפי שציינו יש גורמים שונים ומגוונים אשר ירצו לקנות ממכם ברזל, חלקם אמינים וחלקם פחות. אנו מציעים לכם לבצע סקר שוק אשר בסופו של דבר יצומצם לפי רדיוס שהחברה עובדת בה, שירות פינוי ברזל ושירות לקוחות אדיב. כאשר יש ברשותכם שלוש חברות פוטנציאליות תוכלו כבר לבחור בהתאם לתקציב אותה מציעה כל חברה, או בהתאם לזמינות של החברה. אך כל עוד לא תבחרו בקפידה את חברת המיחזור הסיכוי ליפול להונאה גבוה.

לסיכום

פינוי ברזל הוא חלק בלתי נפרד מכל העסקה הזאת. אחד הקריטריונים שלנו עבור בחירת חברת מיחזור הוא שירות הלקוחות, שירות לקוחות שאינו כולל פינוי ברזל יכול להכביד מאוד על הלקוח, במיוחד כאשר מדובר על כמות גדולה. לכן, כאשר אתם בוחרים את החברה, עליכם לדאוג לכך שפינוי הוא חלק משירותי החברה, אם אין לחברה את השירות הזה תוכלו לעבור הלאה, יש היצע רחב של חברות מקצועיות אשר מציעות מגוון שירותים שיקלו על הלקוח. זכרו, כאשר אתם מוכרים ברזל אתם לא רק מרוויחים כסף, אלא גם תורמים לאיכות הסביבה.

תוכן עניינים
072-3940729
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!