מחיר ברזל למחזור

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

073-3753285

תוכן עניינים

בזמן האחרון, אנשים רבים מעדיפים למחזר ברזל. במחזור ברזל יש יתרונות רבים ומגוונים, ביניהם שמירה על איכות הסביבה והורדה של עלויות הברזל. נרחיב על כך במאמר הבא.

מחיר ברזל למחזור- מה זה?

מיחזור הברזל, הוא למעשה שימוש בברזל קיים על מנת לפרק אותו ולהחזיר אותו למעגל הייצור כחומר גלם. על מנת לפרק את הברזל צריך להתיך אותו בטמפרטורה גבוהה מאוד. טמפרטורת ההתכה של ברזל היא 1600 מעלות. על מנת להגיע לטמפרטורה כה גבוהה יש תנורים מיוחדים שמסוגלים להגיע לטמפרטורה כמו גבוהה עד שהברזל יהפוך לנוזל. המפעלים שעוסקים במחזור ברזל מחזיקים בתנורים כאלה. לאחר שהברזל הופך לנוזל, אפשר לעצב אותו לפי רצוננו על ידי יציקתו אל תוך שבלונות.

אם יש לכם כמות גדולה של ברזל ואתם מעוניינים למחזר אותה, קודם כל עליכם ליצור קשר עם חברה שעושה זאת. החברה שתצרו איתה קשר תגיע למקום האיסוף ותשלם לכם עבור קניית הברזל. עד כדי כך פשוט.

ישנן חברות רבות שעוסקות במחזור ברזל ומתכות. המחיר אותו תקבלו מידי החברה ייקבע על פי כמות הברזל אותה תמכרו לה. למעשה יש כאן מצב של רווח מכל הצדדים- תוכלו להפטר מכמויות הברזל הגדולות שצברתם ללא שמץ של מאמץ מצדכם, לא תצטרכו לסחוב כמויות ברזל ולדאוג להובלתן. בנוסף תקבלו על כך כסף. ככה שאין סיבה לא למחזר ברזל.

מחיר ברזל למחזור- למה זה טוב?

ידידותי לסביבה

מחזור ברזל הוא ידידותי לסביבה ומסייע לשמירה על כדור הארץ. יצור ברזל הוא תהליך לא זול שכולל בתוכו זיהום של הסביבה. כחלקהיחידה למחזור ברזל מתהליך הייצור של ברזל נעשה שימוש במשאבי טבע רבים, כמו מכרות הברזל. שימוש במשאבי הטבע נעשה בזבוז של משאבי טבע אלו. בנוסף לכך, הפקת ברזל ממכרות ברזל טבעיים מצריכה שימוש באנרגיה רבה של חום ובעירה. בנוסף, כחלק מתהליך ייצור ברזל, נוצרת פסולה רבה שבסוף תהליך הייצור מוטמנת באדמה ומזהמת אותה. תהליך המחזור פותר את כל הבעיות הללו. קודם כל, בגלל שבתהליך המחזור נעשה שימוש בברזל קיים, אין צורך להשתמש במשאבי טבע נוספים. בנוסף, תהליך המחזור מאפשר חסכון באנרגיה של חום ובעירה לעומת תהליך הייצור שמצריך שימוש ביותר אנרגיה. בנוסף, בתהליך מחזור ברזל נוצרת פחות פסולת. כך ניתן לחסוך בכמויות הפסולת שנטמנות באדמה ומזהמות אותה ולשמור על הסביבה.

התמודדות עם חוסר בחומרי גלם

כפי שציינו מעל, תהליך מחזור הברזל מאפשר חסכון בשימוש במשאבי הטבע. כמות מכרות הברזל הולכת ויורדת בצורה דרסטית. קודם כל, הדבר השפיע על מחירי הברזל, שכן ההיצע קטן והביקוש נשאר גדול. בנוסף לכך, היה צריך למצוא מקור ברזל נוסף. על מנת להתמודד עם המחסור במכרות הברזל, החלו למחזר יותר ויותר ברזל מה שמשאיר כמות ברזל גדולה בשוק, מוריד את המחירים ושומר על משאבי הטבע.

מוזיל עלויות

תהליך ייצור הברזל הוא תהליך יקר. על ידי מחזור ברזל, ניתן לחסוך בעלויות הרבות של ייצור הברזל.
בנוסף, מלבד הוזלת עלויות בתהליך ייצור הברזל, מחזור הברזל יגרום לכך שיהיה פחות צורך בייבוא ברזל, מה שיוריד את מחירי הברזל יותר. הברזל הממוחזר לא נחשב לפחות טוב מהברזל הרגיל ולכן אין סיבה לא למחזר.

מה המחיר של ברזל למחזור?

אין תשובה חד משמעית לשאלת המחיר של ברזל. מחיר הברזל משתנה כל הזמן. אך כל טון של ברזל יעלה בין 250 ל400 שקלים. אם יש לכם עסק או מפעל שמייצר כמויות רבות של ברזל, כל שתצטרכו לעשות הוא ליצור קשר עם חברה שממחזרת ברזל, למכור לה את הברזל ולהרוויח כסף.

בלוג

מה זה פינוי אגרנות כפייתית?

כאשר אנחנו מדברים על פינוי אגרנות כפייתית אנחנו למעשה מדברים על פינוי בתים או דירות של אגרנים כפייתיים. אגרנות כפייתית היא מצב בו אדם אוסף

יש לכם פסולת ברזל ואתם לא יודעם איך להיפטר ממנה? בשביל זה אנחנו כאן! 

מחירי מתכות

  עולם המיחזור שינה את פניו בשנים האחרונות כאשר הכל נעשה בקרב תודעתי גדול מאוד. כולנו זוכרים את תחילת הופעתו של הנייר הממוחזר לאחר קרב

קרא עוד »
היחידה למחזור ברזל קונים ברזל
ברזל למכירה

התבוננו מסביב, כמה מוצרים יש לכם בבית המכילים ברזל או מתכת? כמה מהם לא שמישים כבר שנים? אותם מוצרים שתופסים לכם מקום בבית יכולים לתפוס

קרא עוד »
מחזור מתכות לאיכות הסביבה
מכירת ברזל מחיר

האם אי פעם עברתם ליד פסולת ברזל ברחוב וחשבתם "או, אפשר לעשות מזה כסף!", סביר להניח שזו לא המחשבה הראשונה שעלתה לכם בראש, סביר להניח

קרא עוד »
התקשרו עכשיו