מכירת ברזל

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

073-3753285

תוכן עניינים

יש לכם פסולת ברזל בחצר הבית או העסק ואתם רוצים להיפטר ממנה? אולי אתם מנהלים מפעל או בית מלאכה שמייצר פסולת ברזל על בסיס קבוע ואתם רוצים לבחון דרך למכור את הברזל הזה ולהפיק ממנו רווח? אולי לחילופין אתם מחפשים לקנות ברזל ומחפשים סוחר שמציע את השירות של מכירת ברזל גולמי? בכל אחד המקרים הללו, כדאי לדעת שישנו שוק שלם של מסחר במתכות ובכלל זה גם בברזל ובשוק הזה כל אחד יכול למכור ולקנות. יחד עם זאת, כדאי גם לדעת שהסכומים שיוצעו לכם עבור ברזל שאתם מוכרים הם אינם גבוהים, אך אם תרצו לקנות ברזל, תצטרכו לשלם את המחיר הקמעונאי המלא. למה, מדוע ואיך זה עובד? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

האם ישנו שוק חופשי של מתכות?

ובכן, התשובה היא בהחלט כן וגם אתם יכולים לקנות ולמכור בשוק הזה, אם כי לפחות מהצד של קניית מתכות יהיה עליכם להקיםכיצד ממחזרים ברזל והיכן קונים אותו אופרציה תפעולית ושיווקית מתאימה. לעומת זאת, אם אתם מתעניינים דווקא באופציה של מכירת ברזל שיש ברשותכם, אתם לא צריכים לעשות הרבה למעט מציאת סוחר מתכות שיקנה מכם את הברזל שברשותכם. למעשה, בשנים האחרונות התפתח שוק המתכות בצורה פנומנלית, שפותחת בפני כל מי שיש לו פסולת ברזל את האפשרות להיפטר מהפסולת הזאת ואולי גם להרוויח כמה שקלים על הדרך. הסיבות להתפתחות השוק הן מגוונות אך בעיקרן כלכליות. מבחינה תפעולית, מחזור ברזל היא אפשרות שקיימת לא רק מאות שנים, אלא אלפי שנים. האדם יודע כבר אלפי שנים להתיך מתכת ולשנות את צורתה ולכן את תהליכי המחזור של ברזל ושל מתכות אחרות אנחנו מכירים כבר מזמן וזה לא מה שהניע את התפתחות השוק בשנים האחרונות.

מה שכן הניע את השוק הוא המחסור בברזל זמין ביחס לכמות הברזל הנדרשת לפעילויות הייצור והבנייה בעידן המודרני. הברזל משמש היום במגוון רחב מאוד של תעשיות ובענף הבניין ועל אף שמבצעת ברחבי העולם פעילות ענפה של כריית ברזל, בפועל קיים מחסור כמעט תמידי בברזל זמין. מחסור זה גורם א' למחסור של ברזל ולהאטת קצב הייצור והבנייה וב' לעלייה במחירי הברזל. במצב זה, מניעים כוחות השוק את ההתפתחות של שוק חופשי בו ניתן למצוא כדאיות רבה גם במחזור ברזל ולא רק בכרייתו מן האדמה. על אף שהשוק הזה לא ממש מעסיק אותנו בשגרה, הוא קיים והוא גדול למדי ואם יש לכם כמות נאה של ברזל, כדאי שתוכלו למכור אותה בעסקת מכירת ברזל פשוטה ומהירה, או לחילופין לקנות ברזל לצרכי ייצור ובנייה או לכל צורך אחר.

כמה עולה ברזל?

הברזל הוא מתכת שנחסרת בשוק המתכות והמחיר שלו יכול להשתנות מדי יום בשיעורים קטנים. יחד עם זאת, בשוק המתכות החופשי בו אתם יכולים לבצע עסקאות מכירת ברזל או קניית ברזל, ישנם מחירים די קבועים ואתם לא צפויים לאהוב את היחס בין המחירים האלו, אם כי מייד נסביר את ההיגיון שמאחוריהם. התמחור בשוק החופשי אומר את הדבר הבא: אם אתם רוצים למכור ברזל בצורת פריט המכיל ברזל, כמו למשל מכונת כביסה או אפילו קורת ברזל חלודה שיש לכם בחצר, אתם תקבלו מספר שקלים בודדים לכל קילו ברזל. אבל אם תרצו לקנות ברזל בצורת מוטות ברזל יצוקים, אתם תשלמו הרבה יותר עבור כל קילו.

מדוע זה כך? ובכן, כאשר אתם מוכרים למשל מכונת כביסה לסוחר מתכות, סוחר המתכות צריך להוביל את מכונת הכביסה מהחצר שלכם אל מגרש המתכות שלו. לאחר מכן עליו לפרק את המכונה ולהפריד אותה לכל חלקיה הקטנים ביותר על מנת לבודד מתוכה את רכיבי הברזל. את הרכיבים האחרים הוא יוכל להעביר למחזור המתאים ואת חלקם יהיה עליו להשליך או להעביר להטמנה באתרי הטמנת פסולת. כעת הוא נשאר עם הברזל הנקי, אותו עליו למחזר באמצעות התכת הברזל ויציקתו מחדש בתצורה של מוטות במידות שונות שעל פיהן נמכר ברזל. כפי שניתן לראות, מדובר בתהליך עתיר עבודה, זמן ומשאבים ולכל אלה יש עלות שאותה צריך לממן הסוחר והשחקנים האחרים המשתתפים בתהליך. המשמעות היא שהסוחר לא יכול לשלם לכם יותר ממספר שקלים בודדים על כל קילו ברזל אם ברצונו להתפרנס מעיסוקו ולבטח לא להפסיד ממנו. מן הצד השני, כאשר אתם קונים ברזל, אתם קונים אותו מהקצה השני של התהליך לאחר שהוא עבר את כל הפעולות האלה ונמסר לכם בצורה מסודרת בצורת מוטות או גושי ברזל לפי מידה ולכן אתם משלמים גם עבור עלויות הייצור/ המחזור של אותו ברזל מה שגוזר מחיר גבוה יותר לכל קילו ברזל בתהליך של מכירת ברזל מוכן.

הדבר דומה מאוד לתהליך שעובר רכב בתהליך פירוק. סוחרי רכב קונים רכבים לפירוק במחיר נמוך הרבה יותר ממחיר המחירון שלהם, מעבירים את הרכב תהליך של פירוק, מעבירים למחזור את מה שניתן למחזר ומוכרים לשוק החלפים את מה שניתן. את החלף אתם קונים במחיר מלא ואת הרכב החדש שייצרו מהמתכת של הרכב שנמכר לפירוק אתם קונים לפי עלות מלאה של מרכב הברזל שלו. זה התהליך שבו מתנהל השוק ויש בו המון היגיון פנימי שבלעדיו לא היה יכול השוק להתקיים. מכל הסיבות האלה, כאשר אתם רוצים לבצע עסקת מכירת ברזל, חשוב שלא תטפחו ציפיות לגבי סכומי הכסף שאתם צפויים לקבל בעסקה.

ועדיין, מדובר בעסקה משתלמת

אחרי כל מה שאמרנו, עדיין כאשר יש לכם פסולת ברזל שאותה אתם רוצים למכור או לכל הפחות להיפטר ממנה, האופציה של פנייההיחידה למחזור ברזל לסוחר מתכות המציע שירותי מכירת ברזל וקניית ברזל היא האופציה הכדאית ביותר עבורכם. הסיבה לכך היא שגם אם לא תקבלו אפילו שקל עבור הברזל שלכם, לפחות תוכלו לדרוש מהסוחר שיגיע לפנות את הברזל מהחצר שלכם. הוא יפנה לכם את הברזל ובתמורה יקבל אותו ללא כל עלות. במקום שתצטרכו להתמודד עם המשקלים הכבדים ועם הרשות המקומית שאוסרת השלכת פסולת בניין בפחי אשפה שכונתיים, תוכלו להזמין את הסוחר שיטפל לכם בבעיה. בנוסף לכך, אם יש לכם ברזל בכמויות גדולות ובמשקלים כבדים או שאתם עובדים עם ברזל ומייצרים פסולת ברזל על בסיס קבוע, תוכלו להפיק מכך גם כסף בסכומים לא קטנים. כך למשל, על אלפי ק"ג של ברזל תוכלו להפיק רווח של אלפי שקלים ואם אתם מוכרים ברזל בכמויות כאלה על בסיס קבוע, זה יכול בהחלט להפוך למקור הכנסה חשוב עבורכם.

כמו כן, חשוב לזכור שהברזל שלכם הוא בעל ערך עבור האנושות וכי ניתן להפיק ממנו ערך רב בתהליכים תעשייתיים רבים ומגוונים וכמובן בענף הבניין. חבל שהברזל הזה ייזרק בתוך הררי אשפה ללא כל שימוש בזמן שניתן לעשות בו שימוש יעיל ולהפוך אותו לגורם ייצור. מכירת ברזל היא לא רק עסקה כלכלית שבהיקפים גדולים יכולה לייצר לכם רווחים נאים, אלא גם אידיאולוגיה חיובית שכל אדם היה שמח לאמץ אותה, כך שיש לכם את כל הסיבות למכור את הברזל המשומש שלכם ולא להשליך אותו לפח האשפה.

בלוג

מה זה פינוי אגרנות כפייתית?

כאשר אנחנו מדברים על פינוי אגרנות כפייתית אנחנו למעשה מדברים על פינוי בתים או דירות של אגרנים כפייתיים. אגרנות כפייתית היא מצב בו אדם אוסף

יש לכם פסולת ברזל ואתם לא יודעם איך להיפטר ממנה? בשביל זה אנחנו כאן! 

מחירי מתכות

  עולם המיחזור שינה את פניו בשנים האחרונות כאשר הכל נעשה בקרב תודעתי גדול מאוד. כולנו זוכרים את תחילת הופעתו של הנייר הממוחזר לאחר קרב

קרא עוד »
היחידה למחזור ברזל קונים ברזל
ברזל למכירה

התבוננו מסביב, כמה מוצרים יש לכם בבית המכילים ברזל או מתכת? כמה מהם לא שמישים כבר שנים? אותם מוצרים שתופסים לכם מקום בבית יכולים לתפוס

קרא עוד »
מחזור מתכות לאיכות הסביבה
מכירת ברזל מחיר

האם אי פעם עברתם ליד פסולת ברזל ברחוב וחשבתם "או, אפשר לעשות מזה כסף!", סביר להניח שזו לא המחשבה הראשונה שעלתה לכם בראש, סביר להניח

קרא עוד »
התקשרו עכשיו