ברזל למכירה

התבוננו מסביב, כמה מוצרים יש לכם בבית המכילים ברזל או מתכת? כמה מהם לא שמישים כבר שנים? אותם מוצרים שתופסים לכם מקום בבית יכולים לתפוס לכם מקום בארנק במקום. כאשר יש לכם מוצר העשוי ברזל, מתכת או נחושת ואין לכם שימוש בו, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברה המתאימה והיא כבר תפנה את המוצר ותשלם לכם כסף במזומן בהתאם לשווי העבודה ומשקל המוצר, נשמע חלומי, לא?

ברזל למכירה – הפסולת שלכם שווה כסף

בין אם אתם חברת משרדים גדולה אשר מעוניינת להיפטר מפסולת שנצברה באזור שלכם, בין אם אתם גרים במושב ויש לכם שטח ענק שכולו מלא בברזל, וגם אם אתם גרים במרכז הארץ בדירת חדש ומעוניינים להרוויח קצת כסף לשכירות, ברזל למכירה הוא הפיתרון המושלם עבורכם. כולנו זורקים פסולת מהדירה או ממקום העבודה, אבל לפעמים אנו לא מודעים לכך שהפסולת הזאת יכולה לסגור לנו את החודש.

כל מוצר שיש לכם בבית מכיל בתוכו ברזל, נחושת או מתכת כלשהי. אם לדוגמא מכונת הכביסה התקלקלה או אפילו המקרר, לזרוק אותו לפח בחוץ לא יניב לכם שקל. מצד שני, צבירה של הפסולת ומכירה כללית של ברזל יכולה להעניק לכם כסף במזומן.

ברזל למכירה – איפה כדאי לקנות ברזל?

במקרה בו אתם רוצים לרכוש ברזל בשביל לפנות בבית, או שאתם חלק מחברת בנייה, אתם יכולים לרכוש את הברזל שלכם מחברת מיחזור ברזל אשר עוסקות גם בקנייה וגם במכירה. הקנייה מתבצעת על ידי התרשמות של הלקוח, או חומר ספציפי איתו הוא רוצה לעבוד. לאחר מכן, המחיר יקבע על פי הסוג הנבחר והמשקל הרצוי, ממש כמו במכירה. כמו כן, אם אתם צריכים קריטריונים מסוימים לברזל שלכם, תוכלו ליצור קשר עם החברה והיא תפעל בכדי להעניק לכם את התוצאה הטובה ביותר.

ברזל למכירה – מה יש לי לעשות עם ברזל?

רבים מהלקוחות שלנו שמגיעים לקנות ברזל באים במטרה מסוימת – לצמצם עלויות. כאשר אתם רוצים לפנות פרגולה לדוגמא, אתם משלמים על העבודה ועל החלקים. אותו בעל מקצוע לא דורש כסף רק על עלות הברזל והמתכת אלא לוקח תוספת, ככה עובד כל איש מקצוע ומותר לו. אם יש לכם ידיים טכניות ואתם אוהבים לבנות למה שלא תעשו זאת בעצמכם ותחסכו אלפי שקלים? קניית ברזל דרך חברה מוסמכת תעניק לכם את הליווי המקצועי האדיב ביותר ואת המחירים הנוחים ביותר.

ברזל למכירה – כיצד מתבצעת מכירת ברזל?

ישנן חברות מסוימות המוכרות על ידי המדינה, חברות אלו עוסקות במכירת וקניית ברזל. מהות החברה היא מיחזור מתכות בכדי לעודדמכירת גרוטאות ברזל למחזור מגמת שיפור באיכות הסביבה. לרוב חברות אלו לא תעסוקנה רק במכירת וקניית ברזל, אלא במגוון רחב של מתכות. המכירה מתבצעת על ידי יצירת קשר עם חברת המיחזור. עליכם יהיה לשלוח תמונה או כאשר מדובר על כמות גדול של ברזל ישלח נציג מטעם החברה. לאחר בדיקה של טיב העסקה תבוצע בדיקה של חילוק הברזל לפי סוגים ושקילה. לאחר מכן תקבלו הצעת מחיר מהחברה, אם תסכימו להצעת מחיר תקבלו את סכום הכסף במזומן בדרך כלל.

ברזל למכירה – כיצד נקבע המחיר?

המחיר נקבע על פי פרמטרים שונים, כאשר אתם מביאים מוצר שלא כל תכולתו עשויה ברזל וראויה למיחזור ייתכן ויגבה כסף גם על העבודה. מלבד לכך, ברזל נקבע על פי משקלו ועל פי סוגו. רוב סוגי הברזל הסטנדרטים יהיו במחיר זהה פר משקל, אך כאשר מדובר על מתכות מורכבות יותר כמו מוליבדן, ניקל, טנטלום ועוד, המחיר יהיה שונה בהתאם לסוג המתכת. למעשה כמעט כל מתכת שאתם פוגשים היום עברה מיחזור, אפילו הפחיות מהן אתם שותים. מה רע? גם להרוויח כסף וגם לתרום אקולוגית לכדור הארץ.

ברזל למכירה – לא רק ברזל

ברזל למכירה הוא רק חלק קטן ממה שהחברות מחפשות, מלבד לברזל תוכלו למעשה למכור כל דבר שאינו בעל ערך ומקולקל השייך לכם. כל דבר שלמעשה ניתן למחזר בסופו של דבר, החל מברזל מוצק, מוצרי חשמל, גרוטאות, מחזור מתכת, רכבים ישנים, חלקי רכבים שיש לכם במחסן וכן הלאה…

ברזל למכירה – תעשו כסף מהפסולת שלכם

הפסולת שלכם שווה כסף, אל תתפשרו על סוחר פרטי אשר יציע לכם סכום כזה או אחר אך ורק מתוך התבוננות על המוצר במקרה הטוב. אם אתם רוצים למכור את הפסולת שלכם, מגיע לכם שירות אדיב ומקצועי. במקומות לשלם הון על פינוי הפסולת מהבית, או לקרוא לחבר שיעזור לכם לסחוב מקרר ארבע קומות למטה, תוכלו לקרוא לחברה אשר עוסקת בקניית ומכירת ברזל, ככה לא רק שתקבלו פינוי של כל הפסולת שלכם, אלא גם ישלמו לכם על זה.

ברזל למכירה – יתרונות

היתרון המרכזי בברזל למכירה הוא חיסכון במשאבי טבע. אם ידוע לכם או לא משאבי הברזל מתכלים מדי יום, סביר להניח שמה שנותר לנו כעת הוא מוגבל. הדרך היחידה שנוכל להמשיך לייצר ברזל הוא על ידי מיחזור. בישראל לא קיים משאב מתכת מקורי, ולכן עניין המיחזור בארץ הוא קריטי מאוד. אם כך, אנו חוסכים במשאב טבע על ידי מיחזור.

היתרון השני הוא להפחית את כמות הפסולת אותה אנו זורקים וכך אנו פחות פוגעים אקולוגית באיכות הסביבה. כאשר אנו ממחזרים מתת כלשהי, 99.9% מהמתכת בעלת שימוש תקין למוצר הבא. ככה אנו פחות מייצרים מתכת, פחות מזהמים ופחות פוגעים במשאבי הטבע.

שמירה על איכות הסביבה ומכירת ברזל

היתרון השלישי והאחרון הוא הכנסה נוספת. בישראל לא פשוט לחיות, וכל הכנסה נוספת היא ברכה. היתרון במיחזור ברזל ומתכת הוא שכל אחד יכול לעשות את זה, אין צורך ברישיונות מיוחדים. כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות לחברה מומחית ומקצועית בתחום מיחזור ברזל, לבחון את טיב המוצר וככה תקבלו את מה שמגיע לכם במזומן.

קונים או מוכרים? רק דרך חברה מוסמכת

הבעיה העיקרית של התחום הזה הוא הפריצות שיש בדבר. אתם יכולים לראות היום מאות סוחרים פרטיים אשר יהיו מוכנים לקנות את הרכב שלכם בשביל ברזל ומתכת. הבעיה היא החוסר ידע של אנשים לגבי ההשלכות האלה. אם דיברנו על רכב, כאשר אתם מוכרים רכב ללא אישורים לסוחר פרטי הוא יכול לתקן את הרכב ולבצע עבירות באמצעות הרכב שלכם, הקנסות והעונשים המשפטיים כמובן יגיעו אליכם. לא, לא תיכנסו לכלא בגלל זה, אבל בכל זאת יש לכם דברים יותר טובים לעשות.

כאשר מדובר על מוצרים שלא יכולים לגרום להשלכות משפטיות נגדכם, עדיין סביר להניח והסוחר הפרטי לא יכול לעמוד בהצעות של חברה גדולה ומקצועית. סביר להניח שהמחיר שתשלמו או תקבלו יהיה גבוה בכמה עשרות אחוזים בהשוואה לחברה מקצועית. לכן, אל תתפתו להבטחות של סוחרים פרטיים ואל תהיו פזיזים לגבי מכירת או רכישת ברזל. מדובר על תחום פרוץ שחשוב לעשות מחקר ראשוני טוב לפני שמבצעים עסקאות. ישנם סוחרים פרטיים אמינים, אך הבעיה היא שאלו שלא מכפישים את שמם. הדרך הבטוחה ביותר לבצע עסקת ברזל היא באמצעות חברה גדולה ומקצועית שתעניק לכם את שירותיה.

תוכן עניינים

מחזור פלסטיק

מחזור פלסטיק

על פי פרסומים של המשרד להגנת הסביבה, יותר מ-40% מסך הפסולת במדינת ישראל היא פסולת פלסטיק ולא בכדי. הפלסטיק הוא חומר שימושי מאוד, ממנו ניתן

קניית פסולת פלסטיק

בואו נתחיל במסגור השורות הבאות למי שאמור לקרוא אותן – אם אתם אנשים פרטיים שמעוניינים להעביר את שיירי הפלסטיק שלהם למחזור, הדרך הנכונה עבורכם היא

יש לכם פסולת ברזל ואתם לא יודעם איך להיפטר ממנה? בשביל זה אנחנו כאן! 

כאשר מדובר על שערים לחניה פרטית, כיום כל אדם יודע כי הוא רוצה לבחור את הטוב ביותר. מטרתו של שער לחניה פרטית היא להעניק את

קרא עוד »
מחירי מתכות

  עולם המיחזור שינה את פניו בשנים האחרונות כאשר הכל נעשה בקרב תודעתי גדול מאוד. כולנו זוכרים את תחילת הופעתו של הנייר הממוחזר לאחר קרב

קרא עוד »
התקשרו עכשיו